Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

 

Pragnę się z Wami podzielić świadectwem wstawiennictwa i skuteczności Świętych Czternastu Wspomożycieli a właściwie „tylko” dwóch z nich. Mianowicie 14 maja 2017 partner mojej kuzynki Cezary wychodząc z kościoła po Mszy Świętej dostał obustronnego wylewu krwi do mózgu. Udar był na tle poważny, że wezwano jego matkę, bo był w stanie krytycznym, umierał. Pomodliłem się do św. Barbary z Nikomedii jednej z Czternastu Świętych Wspomożycieli, aby nie umarł bez spowiedzi, bo żył w związku partnerskim z moją kuzynką. Następnie Zamówiłem Misyjną Mszę Świętą Wieczystą za wstawiennictwem św. Eustachego innego z Czternastu Świętych Wspomożycieli, aby wyzdrowiał. Po dwóch dniach już siedział samodzielnie na łóżku, po tygodniu oprócz opadającego kącika ust i krwiaka w mózgu wyglądał na całkiem zdrowego, po trzech tygodniach krwiak się wchłonął a po miesiącu po udarze nie ma śladu i żyje chodź ma słabe serce i przeszedł zabieg wstawienia rozrusznika serca. Jest to dowód na skuteczność orędownictwa u Boga Czternastu Świętych Wspomożycieli. Skoro „tylko” dwóch z nich wyprosiło u Boga Cud to, co dopiero wyproszą wszyscy Czternastu pod przewodnictwem św. „specjalisty od danej choroby” z spisu, który dla Was opracowałem.

Chwała Panu!

 

Oprócz zamówionej Misyjnej Mszy Świętej Wieczystej warto się przez dziewięć dni modlić litaniami - rano od „Patrona specjalisty od danej choroby” i wieczorem do Czternastu Świętych Wspomożycieli.

 

Mszę taką można zamówić pod adresem:

Biuro Misyjnych Mszy Świętych Wieczystych

http://www.seminarium.org.pl/?page_id=7

 

Przykładowa intencja:

 

Misyjna Msza Święta Wieczysta

Za osobę żyjącą np. Jan Kowalski

Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary i Owoce Ducha Świętego, wzrastanie w wierze, nadziei i miłości, zdrowie duszy i ciała, opiekę Matki Bożej, (np.) św. Expedyta i Czternastu Świętych Wspomożycieli.

 

„Bóg zawsze zwycięża!”

Adam Kaźmierczak

 

https://bzz24.pl/blog

 

 

ŚWIADECTWO UZDROWIENIA Z UDARU MÓZGU

13 września 2020

Święci Patronowie wzywani w chorobach

Powrót do świadectw

Święci Patronowie wzywani w chorobach