Wesprzyj Portal

 

nr konta do wpłat

Bank PKO BP

Adam Kaźmierczak

PL89102054020000040200459206

 

Portal bzz24.pl obecnie jest w przebudowie graficznej 
serdecznie zapraszam do zwiedzania placu budowy pod adresem:
 https://bzz24mobile.pl/ oraz proszę o wysyłanie ewentualnych uwag lub sugestii na e-mail Adam.Kazmierczak@bzz24.pl 
Serdecznie pozdrawiam Adam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juliusz jest wszechstronnie uzdolnionym uczniem klasy pierwszej technikum. Szkołę podstawową ukończył z świadectwem z wyróżnieniem ze średnią ocen 5,92 oraz z egzaminu ósmoklasisty otrzymał kolejno:  matematyka 100%,  język angielski 98%, język polski 84 %. Ma szczególne zamiłowanie do matematyki, fizyki, języka angielskiego, grafiki komputerowej i programowania.  W przyszłości chciałby zostać programistą gier komputerowych, założyć własne studio i osiągnąć wielki sukces. Juliusz jest dzieckiem z niepełnosprawnościami o bardzo niskiej odporności, zmaga się również z chorobami Leśniowskiego-Crohna, Astmą oskrzelową, koślawością kolan i stóp oraz z Autyzmem. Szczególnie uciążliwa dla Juliusza jest choroba Leśniowskiego-Crohna, którą zdiagnozowano w 2021 r. po dwóch operacjach i 11 pobytach w szpitalu. Niestety wymaga cyklicznych pobytów w oddalonym o 200 km szpitalu pod opieką swojej mamy ze względu na Autyzm. By wspomóc Juliusza w zmaganiu z chorobą i realizację jego marzeń wystarczy, że wpiszesz w swoim PIT:

 

KRS 000037904

Cel szczegółowy: 39281 Juliusz Kaźmierczak

 

Możesz też przekazać darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane

Odbiorca:

 

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku:

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:

39281 Kaźmierczak Juliusz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

 

Dwa razy przydarzyły mi się dziwne i cudowne zdarzenia związane z odmawianiem różańca - Nowenny Pompejańskiej. Mianowicie raz miałem dziwne mocne lęki od przedpołudnia postanowiłem się modlić na różańcu Nowenną Pompejańską. Rozważałem właśnie Modlitwę Pana Jezusa w Ogrójcu i nagle w czasie modlitwy przeniosłem się do Ogrójca i zobaczyłem modlącego się Jezusa, Który bał się nieporównywalnie bardziej niż ja, nagle spojrzał na mnie i przestałem się bać ponieważ z Jego Twarzy odczytałem „nie lękaj się Ja Jestem”. Widziałem Pana Jezusa!!!

Innym razem dziwna, cudowna i niespodziewana sprawa przytrafiła mi się a była związana z rozpowszechnianiem Nowenny Pompejańskiej. Miałem intencję do Matki Bożej Pompejańskiej i na początku nowenny postanowiłem podziękować Matce Bożej za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarza i zamówiłem 1000 ulotek z Nowenną Pompejańską. W Święto Matki Boskiej Dobrej Rady roznosiłem te ulotki do kościołów. W jednym z kościołów położyłem te ulotki na stoliku w przejściu i modliłem się do Matki Bożej Koronką do Krwawych Łez, aby jej wizerunki nie dostały się w niepowołane ręce, które mogłyby Ją znieważyć. Nagle zauważyłem, że z kościoła wychodzi Kloszard, pobiegłem za nim i dałem mu dwie konserwy rybne, które miałem w plecaku i 5 złotych. Nagle jego twarz pojaśniała, znikła niechlujna broda i ujrzałem Twarz pełną miłości, serdeczności i radości. Miała białe włosy jak z wełny, wiek ok. 50 lat i była bez brody i nieziemsko piękna. Wydawało mi się że widzę Boga Ojca!!! Było to tak cudowne widzenie, że zastygłem z uśmiechem na twarzy prze ok. 10 sekund. Z twarzy tej biła ogromna miłość, serdeczność i radości. Cały świat się rozpłynął i byłem tylko ja i Ta Twarz Która promieniała jak Słońce. Chciałem aby ta chwila trwała wiecznie. Zobaczyłem Boga Ojca?!...Tak wiem, że On Istnieje!!! Już nie tylko wierzę, ale wiem!!!… było to najcudowniejsze wydarzenie w moim życiu!!!

Mam nadzieję, że będę oglądał Twarz Boga przez całą wieczność, ponieważ to najwyższy zaszczyt i łaska jaką można sobie tylko wyobrazić!!!

 

„Bóg zawsze zwycięża!”

Adam Kaźmierczak

 

https://bzz24.pl/blog

MISTYCZNE PRZEŻYCIA W TRAKCIE ODMAWIANIA RÓŻAŃCA

26 września 2020

Święci Patronowie wzywani w chorobach

Powrót do świadectw

Święci Patronowie wzywani w chorobach