Wesprzyj Portal

 

nr konta do wpłat

Bank PKO BP

Adam Kaźmierczak

PL89102054020000040200459206

 

Portal bzz24.pl obecnie jest w przebudowie graficznej 
serdecznie zapraszam do zwiedzania placu budowy pod adresem:
 https://bzz24mobile.pl/ oraz proszę o wysyłanie ewentualnych uwag lub sugestii na e-mail Adam.Kazmierczak@bzz24.pl 
Serdecznie pozdrawiam Adam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juliusz jest wszechstronnie uzdolnionym uczniem klasy pierwszej technikum. Szkołę podstawową ukończył z świadectwem z wyróżnieniem ze średnią ocen 5,92 oraz z egzaminu ósmoklasisty otrzymał kolejno:  matematyka 100%,  język angielski 98%, język polski 84 %. Ma szczególne zamiłowanie do matematyki, fizyki, języka angielskiego, grafiki komputerowej i programowania.  W przyszłości chciałby zostać programistą gier komputerowych, założyć własne studio i osiągnąć wielki sukces. Juliusz jest dzieckiem z niepełnosprawnościami o bardzo niskiej odporności, zmaga się również z chorobami Leśniowskiego-Crohna, Astmą oskrzelową, koślawością kolan i stóp oraz z Autyzmem. Szczególnie uciążliwa dla Juliusza jest choroba Leśniowskiego-Crohna, którą zdiagnozowano w 2021 r. po dwóch operacjach i 11 pobytach w szpitalu. Niestety wymaga cyklicznych pobytów w oddalonym o 200 km szpitalu pod opieką swojej mamy ze względu na Autyzm. By wspomóc Juliusza w zmaganiu z chorobą i realizację jego marzeń wystarczy, że wpiszesz w swoim PIT:

 

KRS 000037904

Cel szczegółowy: 39281 Juliusz Kaźmierczak

 

Możesz też przekazać darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane

Odbiorca:

 

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku:

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:

39281 Kaźmierczak Juliusz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

KORONKA DO ŚW. RAJMUNDA NONNAT

 

 

 

 

 

Koronka składa się z trzech dziesiątek czerwonych paciorków, oddzielonych białymi paciorkami oraz trzech czerwonych

 

Na pierwszym białym paciorku:
Błogosławiony Święty Rajmundzie, którego narodziny były szczególnym przedmiotem miłosierdzia Bożego i który zostałeś przyjęty przez Najświętszą Pannę Miłosierną jako jej własny syn. Proszę, abyś wspomógł mnie w osiągnięciu cnót, które przemieniły cię w człowieka zdolnego do poświęcenia się ofiarnej służbie uwięzionych chrześcijan; gorącej miłości Najświętszej Dziewicy Maryi; przykładnej praktyce wiary, nadziei i miłości; umartwienia zmysłów; ducha modlitwy; i wewnętrznej jedności z Chrystusem w Eucharystii.
Proszę, wstawiaj się przed Panem i Jego Dziewiczą Matką, abym doświadczył uwolnienia od zła tego świata, tyranii moich własnych namiętności i napełnienia żywą wiarą i szczerym pragnieniem zbawienia.
Uproś dla mnie Boże miłosierdzie, prawdziwy żal za moje grzechy, męstwo w wierze, łaskę miłowania Boga i bliźniego oraz ostateczną niezłomną wytrwałość w pełnieniu świętej Bożej woli. Amen.

Na pierwszym czerwonym paciorku:
Pozdrawiamy cię, Święty Rajmundzie, widząc znak szczególnej Opatrzności, jaką Bóg dał ci w tak szczególnym porodzie, ogłaszając cię opiekunem matek w stanie błogosławionym i chrześcijańskich rodzin.
Zdrowaś Maryjo... .

Na drugim czerwonym paciorku:
Pozdrawiamy cię Święty Rajmundzie, który przez swoją wielką miłość i cierpienie aż do wyciszenia w imię Ewangelii przetrwałeś wszystko dla pojmanych chrześcijan.
Zdrowaś Maryjo... .

Na trzecim czerwonym paciorku:
Pozdrawiamy cię, Święty Rajmundzie, który odwiedzałeś, pocieszałeś, i umacniałeś wiarę chrześcijan pozbawionych wolności. Zdrowaś Maryjo... .

Na trzech białych paciorkach, oddzielających dziesiątki:
Ojcze Nasz... .
Boże, dzięki Twojej łasce, Święty Rajmund dokonał cudów w wykupywaniu Twojego wiernego ludu z rąk nikczemnych ludzi. Błagam Cię, przez jego wstawiennictwo, abym uwolnił się od niewoli moich grzechów, abym mógł, w sposób wolny, zawsze czynić to, co podoba się Twojej świętej woli.

Na czerwonych paciorkach, wchodzącym w skład każdej z 3 dziesiątek:
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

 

P. Módl się za nami, o Święty Rajmundzie,
W. Abyśmy stali się godni obietnic Chrystusa.

 

Boże, który sprawiłeś, że wysiłki Świętego Rajmunda w uwalnianiu chrześcijan z niewoli niewiernych były owocne, spraw, aby modlitwy zanoszone za jego wstawiennictwem uwolniły nas od niewoli grzechu, abyśmy mogli w sposób wolny pełnić Twoją świętą wolę. Amen.

 

Patron wzywany w obronie przed aborcją.

 

Koronka do św. Rajmunda Nonnat PDF

Litania do św. Rajmunda Nonnat

Strona główna

Święci Patroni w chorobach menu

Nowenna do św. Rajmunda Nonnat

Koronka do św. Rajmunda Nonnat

Wspomóż utrzymanie tej strony www

Ufunduj Biblie dla więźnia to tylko 20zł!!!

Ufunduj różaniec z modlitewnikiem dla więźnia to tylko 15zł!!!